Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvancılık

Firmamızın Tekirdağ Çorlu ilçesinde büyükbaş ve küçükbaş hayvan çiftliği olup, farklı il ve ilçelerde de hayvan toplama merkezlerimiz bulunmaktadır. Çeşitli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına ve Ziraat Bankası Kredisiyle hayvan almak isteyen girişimcilere hayvan temin etmektedir. Ayrıca Tarım Kredi Kooperatiflerine, GAP-DAP projesiyle hayvan almak isteyen girişimcilere ,Süt Birlikleri’ne ,İpard projesi kapsamında hayvan almak isteyen yetiştiricilere ve Hibe Destekleri projelerine uygun özelliklerde hayvan temini sağlamaktadır.


Arda Commerce olarak gücümüzü Trakya'nın verimli topraklarından alıyoruz. İleri teknolojiyi, kaliteyi ve hijyeni prensip haline getirerek, üretici ve tüketici memnuniyetini ve sağlığını korumayı temel ilkemiz olarak benimsiyoruz.


  • Güven: Deneyimimiz, sağlam teknolojik altyapımız, yenilikçi anlayışımız ve etik değerlere olan bağlılığımız ile size her zaman güven vermek için çalışıyoruz.
  • Doğallık: Trakya'nın verimli topraklarından güç alıyoruz, doğallığa değer veriyoruz.
  • Kalite ve Hijyen: Sağlığınızı önemsiyoruz, bu bilinçle sektördeki tüm gelişmeleri takip ediyor, kalite ve hijyen standartlarımızı her zaman en üst seviyede tutuyoruz.
  • Çevreye duyarlılık: Dünyamızı seviyoruz, doğal kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmayı ve geri dönüşümü destekliyoruz.